Per Užupį su “Ministru”!

Jau 20 metų Vilnius garsėja tuo, kad pačiame jo viduryje yra nepriklausoma Respublika. Už upės įsikūręs seniausias Vilniaus priemiestis kaip medus bites traukia jaunimą, bohemą ir užsieniečius, kurie laužydami  liežuvį su šypsena taria “Uzúpijo”. Ir patikėkite, sunkiausia dalis šio pavadinimo – kirtis!

Tačiau šį kartą ekskursija bus jums, o ne užsieniečiams. Todėl ilgai negaišime aiškindami, kodėl taip ir ne kitaip pasivadino šis lopinėlis žemės. Tikrai, juk ir be to yra ką papasakoti! Įdomiausia tai, kad naujoji šio rajono istorija gerokai įdomesnė ir turtingesnė už praeitį. Ir niekas geriau jos nežino, kaip gyvas (duok Dieve dar ilgai!) šios istorijos liudininkas – pats Užupio Respublikos Užsienio reikalų ministras – ponas Tomas Čepaitis!

Susitikimas su Ministru suplanuotas ne kur kitur, o Užupio 1 Pasienio Poste. Visi norintys, čia pat gaus atvykimo į Užupio Respubliką įspaudą (svarbu tik, kad būtų kur prispausti! beje, kūno dalys tam netinka..).

Konstitucijos prospekte (spėkite, kur Užupyje yra tokia gatvė?) išgirdę neįtikėtinas diplomatines istorijas susijusias su Užupio Respublikos konstitucija, atsisveikinsime su Ministru ir pratęsime kelionę po šį fantastišką miesto kampelį. Patikėkite, apie jį kuriamos pasakos ir šiais laikas 🙂 Kaip kad, pavyzdžiui, apie Gedimino sapną! Ar žinote, kur yra Gedimino kapo kalnas? Aišku, kad Užupyje 🙂 Tad pirmyn druskos, mirties keliu, o kažkiek net ir Meko skersvėju!

Tad kviečiame į įspūdingą 2 val. kelionę po Užupį. 

Registruokitės el.paštu vilniusinlove@gmail.com, arba klauskite tel. +370 616 38389 (Laura).

This entry was posted in Ekskursijos. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *