Apie

Sveiki! Džiugu, kad užsukote į mūsų portalą “Vilnius in love” arba tiesiog – “Įsimylėjęs Vilnius”!

Nuo seno žinoma, jog žmonės stato, kuria miestą. Tačiau iš tiesų, ir pats miestas tuo pačiu kuria žmogų. Todėl nuo pat pradžių mes – šio projekto autoriai – savo miestą įasmeninome, kaip pagrindinį Vilnios ir Neries upių slėnių apgyvendinimo kūrėją. Tuo tarpu žmonės – miesto gyventojai ir jo svečiai – yra miesto dalis, kuri savo buvimu ir veikimu prisideda prie šio nenutrūkstamo ir spirale judančio proceso.

Kadangi be istorijos nėra ateities, tai pradinis šio projekto tikslas buvo sukaupti ir susisteminti kuo daugiau informacijos atskleidžiančios miesto vystymąsi, istoriją, grožį. Tarsi gido “špargalkė”. Tačiau, kuo toliau į mišką – tuo daugiau medžių. Interneto klodai praktiškai neišsemiami, dinamiški ir, dažnai, prieštaraujantys. Be to, interneto virusai gerokai “apkramtė” pradėtą darbą, 0 ir laikas pakoregavo pradinę portalo paskirtį.

Todėl, kaip dabar labai madinga teikti idėjas Lietuvai, o mes sau keliame tikslą teikti idėjas Vilniui. Dalytis įžvalgomis ir burti neabejingus žmones, kurie prisidėtų prie miesto puoselėjimo ir kūrimo. Juk pats projekto pavadinimas – “Įsimylėjęs Vilnius” – tarsi įpareigoja rūpintis esamuoju laiku, t.y. šios dienos Vilniumi, vilniečiais ir jo svečiais.

Būtent, vietinis ir atvykstamasis turizmas ir yra mūsų prioritetai!

Anglakalbiams turistams esame sukūrę atskirą svetainės versiją su visu turistiniu paketu – www.vilniusinlove.com, o rusakalbiams svečiams – www.vilniusinlove.eu . Taip pat palaikome atitinkamai ir atskiras Facebook paskyras!
Rekomenduokite savo draugams ir pažįstamiems.

Kviečiame bendradarbiauti!

Su mumis galite susisiekti el.paštu vilniusinlove@gmail.com

“Vilnius in love” komanda

***

Rekvizitai | Pirkimo ir pardavimo taisykės | Privatumo politika

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *