APPS programėlė “Vilnius Tourism”

Turizmo programėlė “Vilnius Tourism” papildo kol kas dar negausią Lietuvos ir visų trijų Baltijos šalių mobiliųjų aplikacijų rinką. Å i programėlė yra tarsi virtualus Vilniaus miesto gidas, leidžiantis turistui naudotis visa reikiama informacija vienoje vietoje ““ išmaniajame telefone.

Programėlės turinį sudaro šimtai lankytinų objektų su informacija apie juos, nuotraukomis, žemėlapiais, kontaktais. Keliaujant po miestą pasiklysti neleis funkcija “Å alia manęs” (“Near Me”), kurios pagalba galima matyti visus šalia esančius objektus. Programėlė pritaikyta ir kelionės planavimui ““ tereikia išsirinkti vietas ir jas įkelti į mėgiamiausiųjų (“Favorites”) rubriką.

Naudotis programėle paprasta ir patogu. Vieną kartą atsisiuntus, ji liks išmaniajame telefone ir bazinė informacija galės būti nuskaitoma nenaudojant interneto resursų (“offline” režimu). Norint dalintis informacija socialiniuose tinkluose bei naudotis papildomomis programėlėje siūlomomis funkcijomis ar nuorodomis, būtinas interneto ryšys. Nemokama Wi-Fi zona veikia Vilniaus turizmo informacijos centre (Vilniaus g. 22), daugelyje miesto restoranų, kavinių ir prekybos centrų.

“Vilnius Tourism” pritaikyta populiariausių išmaniųjų telefonų naudotojams ““ iOS ir Android. Programėlę galima nemokamai atsisiųsti iš AndroidMarket ir AppStore aplikacijų parduotuvės.

Atsisiųsti programėlę galite čia www.vilnius-tourism.lt

This entry was posted in A lygis, Lankytinos vietos and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *