Apie alų ir specialų

„Vilnius in love“ ir vėl kraftinio alaus festivalio Žmogšala sūkuryje!

REALIJOS

Po pernai metų sėkmingo debiuto organizuojant šį unikalų renginį buvo daug minčių kaip viską daryti dar geriau. Tačiau šiais metais tenka susidurti su naujais iššūkiais – antrąja karantino banga ir sugriežtintais karantinais dėl COVID19 viruso.

Tačiau mes nenusiteikę nuleisti rankų!

OPTIMISTIŠKAI

Jei pernai pasisekė, kad karantiną paskelbė vos po 2 savaičių pasibaigus festivaliui, tai šiemet gal ir atšauks tą karantiną iki festivalio, tačiau tikrai nerizikuosime jo organizuoti įprasta tvarka. Šiais metais teks pasiremti per pandemija įgyta patirtimi – renginiai on-line formatu.

Galima sakyti mums pasisekė 🙂

NAUJIENOS

Tai tikriausiai didžiausia naujiena ir yra ta, kad festivalis vyks internete. Na gal ne visai… Nes on-line degustacijos esmė – kiekvienas dalyvis įsigyja degustacinį rinkinį, kurį ragauja kartu su visais stebint internetu vedėjus, klausantis jų pasakojimų bei bendraujant žinutėmis.

On-line festivalio, kaip ir paprasto festivalio prasmė – paragauti, pabendrauti, sužinoti. Visus šiuos tris punktus ir bandysime įgyvendinti nuotoliniu būdu. Paragavimui suformuojamas alaus rinkinukas. Apie jį plačiau jau visai netrukus. Tačiau pagrindinis gerumas tas, kad to rinkinuko turinio užtenka net 3 draugams-burbuluose/šeimos nariams. Sužinojimui – yra organizuojamas aludarių ir specialistų pasakojimas ir komentarai apie tai, kas sudėta į tą rinkinuką. T.y. praktiškai visi esantys savo namuose prie ekranų turi galimybę tuo pačiu metu ragauti tą patį alų ir girdėti pasakojimą apie jį. Pabendravimui. Kadangi transliacija vyks realiuoju laiku – tai bus galima ir savo klausimą užduoti komentaruose. Pabendrauti bus galima ir festivalio dūzgėse, kurios taip pat vyks į nuotoliniu būdu…

Dar viena festivalio naujiena – specialus festivaliui paruoštas proginis alus. Gal ne visai gavosi kaip turėjo būti dėl šios koroninės situacijos, tačiau idėja realizavosi ir mes tuo be galo džiaugiamės. Tai bendras Žmogšalos ir Dundulio bravoro projektas – Baltijos porteris „Žmogšala“ proginis alus!

DRAUGAI

Labai džiugu, kad daug žmonių sutinka šią žinią su džiaugsmu ir noru pagelbėti. O labiausiai pagalbos reikia norint pasiekti tuos, kas neabejingas alaus kultūrai Lietuvoje.

DAUGIAU INFORMACIJOS

Kaip ir pernai, visos naujienos feisbuko paskyroje ir renginio svetainėje www.zmogsala.lt

This entry was posted in Events. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *