Apie projektą

Kuo daugiau į mišką, tuo daugiau medžių… 

Kiekvieną dieną pildant svetainę naujomis nuorodomis, atrandama dar daugiau naudingos informacijos. Todėl kviečiame bendradarbiauti sisteminant ir talpinant informaciją. Taip pat prašome kantrybės ir atlaidumo už pasitaikančias klaidas, kurias bendromis jėgomis išrankiosime. Kartai į naujienas patenkanti informacija nebūna labai nauja ar nuosekli, tačiau siekiant, kad kuo daugiau prasmingo turinio atsirastų šioje svetainėje – jos yra talpinamos.

Savo pastabas, naujienas ir komentarus galite talpinti konkretaus puslapio komentarų skiltyje arba rašykite tiesiai info@vilniusinlove.lt

Projekto vykdytojai

2012 01 20, Vilnius

Sveiki atvykę į svetainę “Vilnius in love”!

Å i svetainė skirta visiems įsimylėjusiems Vilnių be jokių išskaičiavimų!

Å ios svetainės tikslas ““ sukurti vietą, kur Vilniui neabejingi žmonės galėtų pabendrauti, pasidalinti turima naudinga informacija bei pasipildyti savo žinias čia pateikiama informaciją apie ISTORIJĄ ir KULTŪRĄ.

Svetainės idėja – pateikti susistemintas nuorodas į tas svetaines, kuriose skelbiama įdomi ir vertinga informacija, tuo pačiu nurodydami ir patį šaltinį. Kam dubliuoti turinį? Aišku yra pavojus, kad panaikinus šaltinį, dings naudinga informacija. Gal ateityje projekto autoriai sugalvos kaip elgtis tokiais atvejais?

Pradžioje čia rasite:

  • informaciją apie Vilniaus istoriją,
  • naudingų nuorodų į kitas svetaines apie Vilnių,
  • Vilniaus istoriją aprašančių knygų lentynėlę,
  • ir svarbiausia, renginių, pasakojančių apie Vilnių, kalendorių.

Raginame prisijungti prie šio projekto ir tapti tikrais Vilniaus ambasadoriais Vilniuje! Siųskite įdomias nuorodas, straipsnius, žinutes apie būsimus renginius ““ viską, kas susiję su Vilniaus miesto pažinimu, sudėsime į šią svetainę!

Taip pat laukiame pasiūlymų ir pastabų dėl šios svetainės tobulinimo ir plėtojimo :)

Su mumis galite susisiekti el.paštu info@vilniusinlove.lt

“Vilnius in love” komanda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *