Birutė Žemgulytė – įsimylėjusi Vilnių

““ Labai pasiilgstu Lietuvos, o ypač Vilniaus. Subjektyvi nuomonė, bet man Vilnius pats mieliausias miestas pasaulyje. Tokio jaukumo niekur kitur nerandu. Amerikos žemyno miestai vis dar svetimi man. Nors Monrealis laikomas europietiškiausiu Å iaurės Amerikoje. Labai įdomu gyventi tokioje kultūrų, rasių, kalbų mirgalynėje, bet niekas neprilygsta Vilniaus jaukumui ir žavumui. Nors ir mažytis, bet labai labai jaukus. Dideli miestai niekada manęs netraukia. Įdomu pamatyti, patirti, bet nenorėčiau gyventi tokiame didžiuliame mieste, kaip Meksikas, Los Andželas ar Niujorkas. Vilnius yra idealus miestas gyventi ir, manau, kada nors aš dar sugrįšiu..

Lietuvei Birutei Žemgulytei tikrai yra ko pavydėti. Å iuo metu ji gyvena Kanadoje ““ iš mažo miestelio (Å vėkšna, Å ilutės raj.) kilusi mergina ten dirba Tarptautinėje oro transporto asociacijoje (IATA) ir jau yra išmaišiusi tiek pasaulio šalių, kad net pati negali suskaičiuoti.

Visas Interviu: http://www.diena.lt/naujienos/miestas/daugybe-saliu-apkeliavusi-lietuve-labiausiai-pasiilgsta-vilniaus-472356

This entry was posted in Įsimylėję Vilnių. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *