Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Moksleivių dainų šventė 2012

July 6, 2012 @ 08:00 - July 8, 2012 @ 17:00

| 18,00 Lt


„MŪSŲ VARDAS – LIETUVA”

Vilniuje liepos 6–8 d.

Mokinių kūrybinių darbų konkurso „Mūsų vardas Lietuva“ parodos atidarymas – liepos 4 d. Lietuvos Respublikos Seimo rūmuose 13 val.

Dainų diena  „Mūsų vardas – Lietuva“
liepos 6 d. Vingio parke 19 val.
Jauniausieji šventės dalyviai savo pasirodymą pradės daina „Mano vardas – Lietuva“. Tai Lietuva jų vaikiškomis akimis, kuri visos programos eigoje bręsta, per dainą pražysta naujomis savo spalvomis, prisipildo vis naujos tematikos ir galingai išsilieja paskutiniuoju jungtinio choro atliekamu kūriniu „Mūsų vardas – LIETUVA“. Šią dieną be merginų, berniukų ir mišrių chorų, o taip pat pučiamųjų instrumentų orkestrų pasirodymų, žiūrovų laukia įspūdingas 21 valandą bendrai atliekamos Tautiškos Giesmės giedojimas, po kurio visi leisis į žygį po Vilnių. Jame, pritariant pučiamųjų orkestrui, skambės lietuviškų patriotinių dainų pynė.

Šokių diena – „Laiko vaikai“
liepos 7 d. Siemens arenoje 19 val.
Savo gražiausias choreografines kompozicijas atliks 1-12 klasių moksleiviai.

Ansamblių vakaras – „Tai gražiai, gražiai mane augino“
liepos 8 d. Kalnų parke 22 val.
Kalnų parko estradoje pasirodys tradicinio folkloro ansambliai, liaudies instrumentų, kanklių, birbynių ir skudučių ansambliai, vokalinės grupės, kapelos ir daugybė kitų atlikėjų!

Bilietus platina – Tiketa.lt

Oficiali šventės interneto svetainė – http://www.lmds.lt

Kuriant 2012 m. Moksleivių dainų šventės scenarijų buvo siekiama pagrindinio tikslo – kiekvieną jos akimirką padaryti savaip nepamirštamai šventišką. Muzikinę – dramaturginę jos formą vienija ir apjungia du nauji, tam specialiai sukurti to paties autoriaus (L.Vilkončiaus) kūriniai.

Kalbant apie šventės programos atskirų dainų tematiką, ji įvairi, atitinkanti dalyvių amžių, jų nuotaikas. Ypatingas dėmesys skiriamas dainų tekstams, jų prasmei ir meniškumui. Taip pat stengtasi kaip įmanoma iškelti poezijos menines vertybes, nutolti nuo kasdienybėje supančių dainų tekstų banalumo. Pagrindine šventės repertuaro ašimi yra liaudies daina, kurios išraiškos įvairovės šventėje nestokoja, ji atliekama įvairiausiais stiliais, parodant jos gyvybingumą ir universalumą.

Details

Start:
July 6, 2012 @ 08:00
End:
July 8, 2012 @ 17:00
Cost:
18,00 Lt
Event Categories:
,

Venue

Vilnius, Lithuania